گردش‌گری در محله

۹۲/۹/۲  امروز بعد از جلسه‌ای که با هم داشتیم تصمیم گرفتیم بریم محله‌ی‌مان را بگردیم و ببینیم چه شغل‌ها و یا چه مغازه‌ها یا خانه‌هایی توی محله داریم. از سر خیابان شروع کردیم و پلاک‌هایی را که در خیابان بود دیدیم و خواندیم. راه افتادیم سوپر، آبمیوه‌فروشی و… رسیدیم به عطاری دم رها. پرسیدم: بچه‌ها به نظرتون این‌جا مغازه‌ی چیه؟ نگاهی به درون مغازه و بیرون آن کردند و هر کس چیزی گفت: داروخانه ست، نه بابا!سوپره، نه! کرم فروشی اه، نه! غذای پرنده می فروشن و… هر کس چیزی می‌گفت و آن یکی نظر دیگری می‌داد و همین‌طور بحث می‌کردند. یکی از بچه‌ها که در تمام مدت ایستاده بود و گوش می‌داد بعد از این که حرف و بحث‌ها تمام شد گفت: نه بابا! هیچ کدوم اینا نیست. این مغازه فروشنده‌ش قات زنه و همه چیزو قاتی آورده و می‌فروشه. بعد از مغازه آمدند بیرون و زهرا بیرون مغازه کلمه‌ی عطاری را برای بچه‌ها خواند. یکی از مغازه‌های دیگر که برای‌شان جالب و هیجان‌انگیز بود، نان فانتزی جهان بود که آن‌جا کلی نان‌های مختلف دیدیم و انتخاب کردیم تا برای میان‌وعده‌های رها بخریم. نشستند بیرون مغازه و از مغازه‌ی نان فانتزی نقاشی کشیدند. یک مکانیکی هم دیدیم. بچه‌ها توی چال رفتند و زیر پراید را دیدند. مکانیک توی پراید روغن ریخت و لاستیک ماشین را هم عوض کردند که برای‌شان جالب بود. موقع برگشت به رها می‌گفتند که چه مغازه‌های جالبی نزدیک رها بود.

این نوشته در رخدادها ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

3 پاسخ به گردش‌گری در محله

  1. مامان عرفان می‌گوید:

    سلام
    چه خوب که دوباره توی سایت می نویسین. بعضی نوشته های خبرنامه ها رو اگه اینجا بگذارین بهتره. خیلی ها رها رو نمی شناسن و اگه بدونن اینجا چه طرز تفکری حاکم هست جذبش میشن. خود من هم بعد از شنیدن اسمش از طریق مطالب این سایت جذب رها شدم :)

  2. fateme می‌گوید:

    سلام من با شماره تلفن در سایت تماس می گیرم کسی پاسخگو نبود این خانه معرفی شده به من آدرس رو می خواستم
    سپاسگزارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>