پارک پردیسان

92/8/11

روز سه‌شنبه با گروه کوچک طبقه‌ی بالا (پیش دبستان)رفتیم پارک پردیسان. از بازدید قبل در پارک چیتگر بچه‌ها می‌خواستند آتش درست کنند. آتش را با علف‌های خشک و برگ‌های خشک به سختی و در زمان زیادی به پا کردیم.

بچه‌ها شروع کردند به ریختن هر چیزی در آتش. می‌گفتند: خاله ببینیم سنگ توی آتیش چی می‌شه! خاله ببینیم آجر تو آتیش چی می‌شه! خاله ببینم پلاستیک،فویل، قاشق، کاج،چمن،آهن،لیوان یکبار مصرف،نان  و… . قراری با هم گذاشتند که جمعه جوجه کباب بیاورند و ما را هم دعوت کنند به یک مهمانی در پارک.

در پایان از رهام که جلسه‌ی قبل آب روی آتش بچه‌ها ریخته بود و همه از او عصبانی بودند خواستیم او آتش این جلسه را خاموش کند و با قمقمه‌اش تمام آتش را خاموش کرد. در مورد دود و نشانه‌های آن هم با بچه‌ها صحبت کردیم که چه‌طور در قبیله‌های مختلف با دود با هم گفتگو می‌کردند.

حیوانات پارک را هم دیدیم. با خودمان متر برده بودیم و بچه‌ها هر چیزی در اطرافشان را اندازه گرفتند و با ذغال روی زمین نقاشی کشیدیم و به رها برگشتیم.

 

این نوشته در رخدادها ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>