طرح‌هایی استوارتر از دیوار چین

پارسا ایده‌های نابی داره. گویی همه‌ی دانشش رو زندگی کرده. حرف‌هایی که می‌زنه کم‌تر حالت نقلِ قول داره. یک آگاهی پردازش شده‌ست که اگه از دلیل درستی‌ش بپرسی به نظر دیگران استناد نمی‌کنه و ارجاعش به یک تحلیل درونیه. از نشونی‌هاش اینه که ایده‌هاش جریان داره و مقطعی نیست. اسبی رو که یک ماه پیش (به دلیل تعطیلی تابستون) نیمه‌کاره مونده بود، امروز تکمیلش کرد.

امروز می‌خواست دو تا تخته رو به هم میخ کنه و یه تفنگ بسازه. چکش نبود. فی‌الفور از یک تخته‌ی سنگین‌تر استفاده کرد و کارکرد چکش رو گرفت. از نظر طراحی هم تفنگش فوق‌العاده بود؛ درست مثل طرح اسبی که ساخت. توازن و تناسب تو طرح‌هاش موج می‌زنه و از مواد خیلی خوب بهره می‌گیره. کارش منحصر به فرده و از درونش می‌جوشه. اگه بخواهی تو قالب حتا کمک وارد کارش بشی می‌خوری تو دیوار. اصالت کارش رو به هیچ قیمتی کم‌رنگ نمی‌کنه.

پی‌نوشت: تو رو خدا تا اسم تفنگ رو می‌شنوید رگِ گردنِ صلح‌دوستی‌تون باد نکنه و در مورد پارسا فکرای بی‌ربط نکنید. در مورد تفنگ و اسباب‌بازی‌های مشابه می‌شه به طور مفصل حرف زد که جاش تو این نوشته نیست.

 

این نوشته در گزارش‌های روزانه ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>