بازدید از نمایشگاه «هنر در بستر زندگی»

روز چهارشنبه به اتفاق کودکان هر سه گروه به خانه‌ی هنرمندان رفتیم تا از نمایشگاه «هنر در بستر زندگی» بازدید کنیم. این نمایشگاه به آثار هنری کودکان و نوجوانان مدرسه‌ی مشارکتی مربوط بود که با هم‌کاری موسسه‌ی پژوهشی کودکان دنیا برگزار شده بود. هدف از این بازدید، حضور در نمایشگاهی بود که هنرمندانش کودکان هم سن و سال کودکان رها بودند. علاوه بر آن، حضور در یک موقعیت اجتماعی که بقیه‌ی شرکت‌کنندگان هم کودکانی از موسسه‌ها و مراکز آموزشی با نگاه‌ها و فضاهایی مشابه با رها بودند، فرصت مغتنمی را برای مشاهده و ارتباط برای کودکان‌مان فراهم آورد. برای کودکان کوچک‌تر، خود تجربه‌ی حضور در یک نمایشگاه هنری مورد نظر بود که از جانب آن‌ها بسیار مورد استقبال قرار گرفت. به خصوص این که در محوطه‌ی نمایشگاه، کودکان هم سن و سال آن‌ها هم حضور داشتند.

بعد از بازدید از نمایشگاه، محوطه‌ی عمومی خانه‌ی هنرمندان با مجسمه‌های عجیب و فضای بازی دل‌خواه، مورد استقبال قرار گرفت. بعد از مدت‌ها در پارک مجموعه تاب و سرسره بازی کردیم، بارفیکس رفتیم، نوبت گرفتیم، سر نوبت با هم بحث و جدل کردیم، هم را قانع کردیم، مراقب کوچک‌ترها بودیم، عدسی خوردیم و… .

این نوشته در رخدادها ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>