بازدید از تئاتر خیابانی

روز چهارشنبه ۹/۱۱/۹۲، به مناسبت جشنواره های فجر، با بچه های گروه اول و دوم برنامه‌ی ناهار و تئاتر خیابانی داشتیم. حدود ساعت ۱۳:۳۰ با حمایت دو تا از مادران و خاله غزل که در آخرین لحظات به گروه ما پیوست، حرکت کردیم. در چهارراه ولیعصر به بچه ها دو مکان برای غذا خوردن معرفی کردیم؛ یک کافه که می توانستیم ناهار سبکی بخوریم و یک رستوران. بچه‌ها از فضای هر دو دیدن کردند و رستوران را پسندیدند.

برای انتخاب ناهار، سقف ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان را مشخص کردیم تا بتوانند از میان غذاهای متنوع، انتخاب‌های راحت‌تری داشته باشند. بعضی ها با هم غذا انتخاب کردند و بعضی ها فردی، اما غذاهایشان را با هم تقسیم کردند و همه از غذای هم امتحان کردیم.

بعد از ناهار رفتیم تئاتر خیابانی در محوطه‌ی تئاتر شهر. بچه ها سه نمایش ۳۰ دقیقه ای تماشا کردند. یکی از ویژگی‌های مهم این نمایش ها مشارکت تماشاچی در نمایش بود و این که هیچ فاصله ای بین بازیگران و تماشاچیان نبود. شبیه معرکه گیری در قدیم، دور تا دور هم نشسته بودیم و تماشاچی فضایی می داد تا بازیگران تئاترشان را اجرا کنند. بچه ها وسط نمایش شروع می کردند به ایده دادن و صحبت کردن با بازیگرها.

این نوشته در رخدادها ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>